Sitemap Status (1.0.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Location
ku: شوێن

en: OK
ku: باشە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: About
ku: دەربارە

en: Path prefix
ku: پێشگری ڕێڕەو
