Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Location
lt: Vieta

en: OK
lt: Gerai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Cache
lt: Podėlis

en: Accepted
lt: Priimti

en: Internal Server Error
lt: Vidinė serverio klaida

en: About
lt: Apie

en: Path prefix
lt: Kelio priešdėlis

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Elements
lt: Elementai
