Sitemap Status (1.0.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Continue
nn: Hald fram

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Location
nn: Stad

en: Details
nn: Detaljar

en: Path prefix
nn: Prefiks til sti
