Sitemap Status (1.0.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Weekly
ps: اونيز

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Continue
ps: دوام

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: OK
ps: سمه ده

en: Details
ps: سپړنې

en: Cache
ps: پټياد

en: About
ps: په اړه
