Sitemap Status (1.0.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Process
sk: Spracovanie

en: Accepted
sk: Prijaté

en: About
sk: Informácie o

en: Path prefix
sk: Predpona cesty
