Site Meta (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Name
fr: Nom

en: Path
fr: Chemin

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Created
fr: Créé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Existing system path
fr: Chemin système existant

en: Changed
fr: Modifié

en: About
fr: À propos

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.

en: Either the path '@link_path' is invalid or you do not have access to it.
fr: Soit le chemin '@link_path' est invalide, soit vous n'y avez pas accès.
