Site Meta (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Path
hy: Ուղի

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ
