Site Meta (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Name
fa: نام

en: Path
fa: مسیر

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Alias
fa: نام مستعار

en: About
fa: درباره
