Site Meta (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Path
uk: Шлях

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: Existing system path
uk: Чинний системний шлях

en: Changed
uk: Змінено

en: Alias
uk: Синонім

en: About
uk: Про модуль

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: Either the path '@link_path' is invalid or you do not have access to it.
uk: Або шлях "@link_path" хибний, або ви не маєте доступу до нього.
