Site Meta (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Path
sk: Cesta

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Existing system path
sk: Existujúca systémová cesta

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o
