Site Meta (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
