Site Meta (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి
