Site Meta (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Path
tr: Yol

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Existing system path
tr: Varolan sistem yolu

en: Changed
tr: Değişti

en: Alias
tr: Takma ad

en: About
tr: Hakkında
