Site Meta (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Navn

en: Path
is: Leið

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: Created
is: Stovnað

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Existing system path
is: Verandi kervisleið

en: Alias
is: Hjáleinki

en: About
is: Um
