Site Meta (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Path
gl: Ruta

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Existing system path
gl: Ruta existente no sistema

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información
