Site Meta (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Path
pt: Caminho

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Created
pt: Criado

en: Authored by
pt: Escrito por

en: Existing system path
pt: Caminho existente no sistema

en: Changed
pt: Alterado

en: Alias
pt: Apelido

en: About
pt: Sobre

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.

en: Either the path '@link_path' is invalid or you do not have access to it.
pt: Ou o caminho '@link_path' é inválido ou você não tem acesso a ele.
