Site Meta (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Path
fi: Polku

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Existing system path
fi: Olemassaoleva järjestelmäpolku

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja
