Site Meta (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: Path
is: Slóð

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: About
is: Um
