Site Meta (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Path
ro: Cale

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Existing system path
ro: Calea de sistem existentă

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre
