Site Meta (8.x-1.5) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Name
fil: Pangalan

en: Path
fil: Landas

en: Created
fil: Inilikha

en: Existing system path
fil: Umiiral na landas sa sistema

en: Alias
fil: Palayaw
