Site Meta (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Path
ja: パス

en: Keywords
ja: キーワード

en: Created
ja: 作成

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Existing system path
ja: 既存のシステムパス

en: Changed
ja: 変更済

en: Alias
ja: エイリアス

en: About
ja: アバウト

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
