Site Meta (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Path
lt: Kelias

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Existing system path
lt: Esantis siteminis kelias

en: Changed
lt: Pakeista

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: About
lt: Apie
