Site Meta (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பாதை

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Existing system path
ta: தற்போதுள்ள கணினி பாதை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Alias
ta: மாற்றுவழி

en: About
ta: பற்றி
