Site Meta (8.x-1.6) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Path
eo: Vojo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Existing system path
eo: Ekzistanta sistema vojo

en: Alias
eo: Kromnomo
