Site Meta (8.x-1.6) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი
