Site Meta (8.x-1.6) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Path
oc: Camin

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Existing system path
oc: Camin sistèma existent

en: Changed
oc: Modificat

en: Alias
oc: Aliàs

en: About
oc: A prepaus
