Sitename By Path (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: List
pt: Lista

en: Edit
pt: Editar

en: Update
pt: Atualizar

en: Add
pt: Adicionar

en: Path
pt: Caminho

en: Add Item
pt: Adicionar Item

en: Nevermind
pt: Deixa pra lá

en: Only do this if you are sure!
pt: Somente faça isso se tiver certeza!
