Sitename By Path (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Path
ta: பா​தை
