Sitename By Path (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Edit
te: మార్చు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు
