Site Search 360 (2.0.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Main
uk: Головна

en: Page size
uk: Розмір сторінки

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: About
uk: Про модуль

en: Skipped
uk: Пропущено

en: Server error
uk: Помилка сервера

en: Indexed
uk: Проіндексовано

en: Administer settings
uk: Керування налаштуваннями

en: Client error
uk: Помилка клієнта
