Site Search 360 (3.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Main
es: Principal

en: Page size
es: Tamaño de página

en: Miscellaneous
es: Miscelánea

en: About
es: Acerca de

en: Skipped
es: Ignorado

en: Indexed
es: Indexado

en: Administer settings
es: Opciones administrativas

en: Index status
es: Estado del índice

en: Client error
es: Error del cliente
