Site Search 360 (3.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Main
fi: Pää

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: About
fi: Tietoja

en: Indexed
fi: Indeksoitu

en: Administer settings
fi: Ylläpidä asetuksia
