Site Search 360 (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Main
pl: Główne

en: Page size
pl: Rozmiar strony

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: About
pl: O stronie

en: Indexed
pl: Zindeksowany

en: Client error
pl: Błąd klienta
