Site Search 360 (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Main
pt: Principal

en: Page size
pt: Tamanho da página

en: Miscellaneous
pt: Variados

en: About
pt: Sobre

en: Indexed
pt: Indexado

en: Administer settings
pt: Administrar configurações

en: Number of results to display per page.
pt: Número de resultados para mostrar por página.

en: Client error
pt: Erro do cliente
