Site Search 360 (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Main
da: Primær

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: About
da: Om

en: Indexed
da: Indekserede

en: Administer settings
da: Administrér indstillinger

en: Client error
da: Klientfejl
