Sitewide Alert (2.0.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ
