Sitewide Alert (2.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Revisions
he: גרסאות

en: N/A
he: -ללא-

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Other
he: אחר

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Revert
he: שחזור

en: Style
he: סגנון

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: About
he: אודות

en: Scheduling
he: תזמון

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Scheduled
he: מתוזמן

en: By @name on @date
he: ע"י @name ב- @date

en: By @name
he: ע"י @name

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים

en: Not scheduled
he: לא מתוזמן

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
