Sitewide Alert (2.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Other
te: ఇతర

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: Style
te: శైలి

en: About
te: గురించి
