Sitewide Alert (2.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Revisions
fi: Versiot

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Other
fi: Muu

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Style
fi: Tyyli

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: About
fi: Tietoja

en: Scheduling
fi: Ajastaminen

en: close
fi: sulje

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: Scheduled
fi: Ajastettu

en: By @name on @date
fi: @name päivänä @date

en: By @name
fi: @name

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Restricted to certain pages
fi: Rajoitettu tiettyihin sivuihin

en: Not scheduled
fi: Ei ajastettu

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username

en: Authored on @date
fi: Luotu @date
