Sitewide Alert (2.0.0-alpha5) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: By @name on @date
ga: Le @name, @date

en: By @name
ga: Le @name
