Sitewide Alert (2.0.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: By @name on @date
hy: Թողարկվել է @nameի կողմից @date-ին

en: By @name
hy: Հեղինակ` @name
