Sitewide Alert (2.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Active
bn: সক্রিয়

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: About
bn: সম্পর্কে
