Sitewide Alert (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Other
eu: Bestea

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Style
eu: Estiloa

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Scheduling
eu: Programatutakoa

en: By @name on @date
eu: @date-an @name-k egina

en: By @name
eu: @name-k egina

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua
