Sitewide Alert (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Revisions
pl: Wersje

en: N/A
pl: niedostępne

en: Authored by
pl: Autor

en: Other
pl: Inne

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Revert
pl: Przywróć

en: Style
pl: Styl

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: About
pl: O stronie

en: Scheduling
pl: Harmonogram

en: Delete all revisions
pl: Usuń wszystkie wersje

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: By @name on @date
pl: Przez @name w @date

en: By @name
pl: Przez @name

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: Not scheduled
pl: Nie zaplanowano publikacji

en: Revision translation affected
pl: Tłumaczenie wersji

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
pl: Informuje czy ostatnia edycja tłumaczenia należy do bieżącej wersji.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję tłumaczenia na język @language z dnia %revision-date?

en: Revert content shared among translations
pl: Przywróć zawartość dzieloną między tłumaczeniami

en: Authored on @date
pl: Dodane w dniu @date
