Sitewide Alert (2.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Revert
mn: Буцаах
