Sitewide Alert (2.0.0) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Revisions for %title
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​សម្រាប់​ %title

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Revision of %title from %date
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​នៃ %title ពី %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​ដាក់​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​ពី %revision-date ឬ ?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​លុប​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date ឬ ?

en: About
km: អំពី

en: By @name on @date
km: តាម​ @name នៅ​ @date

en: By @name
km: តាម​ @name

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​
