Sitewide Alert (2.0.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Other
nn: Andre

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date

en: Not scheduled
nn: Ikkje planlagt
