Sitewide Alert (2.0.0) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Revisions
th: รุ่น

en: N/A
th: ไม่มี

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Other
th: อื่นๆ

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Delete all revisions
th: ลบการแก้ไขทั้งหมด

en: By @name on @date
th: โดย @name บน @date

en: By @name
th: โดย @name

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: Restricted to certain pages
th: จำกัดให้เฉพาะบางหน้า
