Sitewide Alert (2.1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Other
gu: અન્ય

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
