Sitewide Alert (2.1.0) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Revisions
hr: Revizije

en: N/A
hr: N/D

en: Authored by
hr: Autor

en: Other
hr: Ostalo

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Revert
hr: Vrati

en: Style
hr: Stil

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: About
hr: Opis

en: Scheduling
hr: Raspored

en: By @name on @date
hr: Od @name u @date

en: By @name
hr: Od @name

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice
